Egzamin

Szanowni Państwo,

podobnie jak poprzednich latach, również w bieżącym roku akademickim istnieje możliwość uzyskania certyfikatu na podstawie wymaganej liczby obecności oraz zaliczeniu egzaminu. Planowany termin egzaminu – 19 maja, godzina 9.00 lub 9.30. W tym roku została nieco zmieniona jego formuła. Jak w poprzednich latach będzie on miał charakter ustnej rozmowy. Pytania będą dotyczyły jednego z wybranych przez Państwa tematów: 

  1. Technika i sztuka
  2. Technika w medycnie
  3. Aktualne problemy energetyki

Tematy te omawiane były w ramach różnych wykładów. Np. tematowi 1 poświęcone były wykłady 16 grudnia 2017 i 3 marca 2018 (częściowo 14 października 2017, tematowi 2 poświęcone były wykłady z 27 stycznia 2018, tematowi 3 m.in. wykłady z 21 października 2017 i 4 listopada 2017 (częściowo 20 stycznia 2018). Na stronie internetowej www.tuo.agh.edu.pl można znaleźć zarówno filmy z odbytych wykładów jak również prezentacje w formie pliku PDF. Materiały te są podstawą od opracowania rozprawki/koreferatu, który będzie stanowił integralną część egzaminu. Dołączony formularz rozprawki/koreferatu jest do pobrania poniżej. Należy go wypełnić po przestudiowaniu materiału filmowego lub załączonych prezentacji. Można go dostarczyć przed egzaminem lub na egzaminie, co jest warunkiem koniecznym do przystąpienia do egzaminu. Szczególnie istotne dla komisji egzaminacyjnej są własne przemyślenia i refleksje poświęcone naukowej stronie wykładów oraz praktycznych implikacji omawianych w nich treści.

Istnieje możliwość zgłoszenia własnej tematyki, która była przedmiotem pozostałych wykładów. Zamiar uczestnictwa w egzaminie należy zgłosić do końca miesiąca kwietnia p. Marii Zielińskiej.


Formularz rozprawki wersja pdf
Formularz rozprawki wersja Word
Kontakt:
Kierownik:
dr hab. inż. Zbigniew Szczerbowski

Sekretarz techniczny:
mgr inż. Maria Zielińska

Sekretariat:
30-059 Kraków
Al. Mickiewicza 30,
paw. D-11, pok. 207
tel: 12 617 39 55
e-mail: tuo@agh.edu.pl
Patronat medialny:

Partnerzy:
Kopalnia Bochnia
Miękinia AGH

Please publish modules in offcanvas position.